NE YAPIYORUZ

taha triko

İŞ GELİŞTİRME VE TEDARİK

TEDARİK

Zamanında doğru numune gönderiminin ürün satışındaki önemini bilen müşteri ilişkileri ve modelhane ekibimiz bu aşamada müşterilerimize hassasiyetle destek vermektedir.

Kalite Kontrol

Deneyimli kalite kontrol sorumluları üretim prosedürlerinin yanı sıra gelen ve giden tüm malzemelerin ve üretim sürecinde ya da üretimi tamamlanmış ürünlerin kalitesini kontrol eder; Taha Triko çalışanlarının hepsi işinde kalitenin sağlam bir savunucusudur ve detaya inebilmek için eğitimli bir göze sahiptir

Teknik Destek

Kalite Güvence Ekibimiz, üretimin çeşitli aşamalarında ayrıntılı incelemeler yapar ve önceden belirlenmiş standartların tutarlılığını garanti eder.

ÖRGÜ AŞAMASI

Desinatörlerimizin hazırladığı örgü programları ileri teknoloji makinalara aktarılıp , titiz çalışanlarımız tarafından her parçanın ham ölçüsü kontrol edilip , tasnif bölümüne sevk ediliyor..

DİKİM AŞAMASI

Dikim bölümüne alınan ürünler profesyonel ekibimizle planlanan sürede ve üst düzey bir kalitede dikim işlemi tamamlanmaktadır. Dikimi tamamlanan ürünler , son kontrolden geçerek ütü ve paketleme bölümüne sevk edilir.

ÜTÜ AŞAMASI

Kalite kontrol ve temizleme bölümünde özenle kontrol edilen ürünler ütü işlemine alınmaktadır. Paketleme aşamasına gelen ürünler tekrar son kontrol yapıldıktan sonra paketlenip sevkiyata hazır hale getirilmektedir.

Sürdürülebilirlilik

Sürdürülebilir bir dünya için çalışıyor ve yönettiğimiz üretim süreçlerimizde çevre dostu sistemlere öncelik veriyoruz. Giysileri giyenlerin olduğu kadar onları üreten herkesin iyi hissetmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, açık etik kodlara göre çalışıyor ve kendimizi sürekli olarak geliştirmek için yüksek sosyal uygunluk standartları belirliyoruz.
Sürdürülebilirlik faaliyetlerimiz işimizin temel ilkelerinden biridir. Bu nedenle, yasaların yanı sıra temel değerlerimize dayanan Tedarikçi Davranış Kurallarımızın standartlarını koruyan tedarikçilerle birlikte çalışıyoruz.