Hakkımızda

Taha Triko; kaliteli ve yenilikçi üretim konsepti ile hazır giyim de triko sektörünün önde gelen firmalarından biri olmak amacıyla 2000 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Taha Triko ileri teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyetini hedef alarak dünyanın dört bir yanından önemli markalara kadın giyimde organik , geri dönüşüm (recycle) ve konvansiyonel hazır giyim triko ürünlerinin %100 ihracatını yapmaktadır.

Sınırlı müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen Taha Triko üretim kalitesi, uzman kadrosu ve sosyal sorumluluk bilinci ile müşterilerine sunduğu hizmet sayesinde her geçen gün pazar payını arttırmayı hedeflemektedir.

Bir Triko'nun Hikayesi

Kimyasala maruz kalmadan %100 organik pamuk,yün ve saf doğal ipliklerden profesyonel ellere olan yolculuğumuz gerçekleşmektedir.Bu yolculuk makinalardaki örgü aşamasından,dikim,ütü ve kalite kontrol süreçlerinden geçmektedir.Son süreçte kolilere konularak ,siz değerli müşterilerimize aynı titizlikte sevk edilmek üzere hazır hale getirilir.

Organik Ürünler Üretiyoruz

Taha Triko olarak yün kazaklarda, tecrübelerimiz ile kabiliyetimizi birleştirerek dünyada yer alan bir üretici firma olma hedefimiz yıllık 100 ton yün iplik kullanımı ile her geçen gün geliştirerek devam ediyoruz. Yün, cildin üstünde, rahat ve sıcak hissettiren süper yumuşak ve ince yün ile çalışıyor, en iyi Türk kazaklarını en iyi organik yün ile yapıyoruz.

Kalitemizin Farkındayız

Yaratıcılık ve Müşteri Odağı

Yurt dışındaki mağazalar düzenli olarak ziyaret edilerek, müşterilere yeniliklerle ilgili bilgi verilir ve tavsiyeler sunulur. Sektörle ilgili uluslararası ve yerel fuarlar yakından takip edilerek, dünya moda sektörü için katma değerli işler ortaya çıkarılır.
Sandra Files

Facebook

bizi takip edin

İnstagram

bizi takip edin

YouTube

videolarımızı izleyin